Wiadomości

Start Gniezno vs. Unia Tarnów już 3 czerwca.

31 maja 2023, 13:39, Mno
VII kolejka 2. Ligi Żużlowej: Start Gniezno vs.Grupa Azoty Unia Tarnów sobota - 3 czerwca I wyścig - 14:00 Bilety: Manekin, ul. Dąbrówki 23/1 oraz w sieci W sobotę 3 czerwca kolejny mecz przed własną publicznością.
Żużlowcy Startu Gniezno zmierzą się na domowym torze z drużyną Grupa Azoty Unia Tarnów. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 14:00 (I wyścig).
 
Najskuteczniejszym zawodnikiem w szeregach naszych gości jest Matic Ivacic. Dalej sklasyfikowani są Rene Bach oraz Oskar Bober. W kadrze zespołu, który w sobotę pojawi się przy #W25 jest także Ernest Koza, który jeszcze w ubiegłym roku zdobywał punkty dla Startu.  
 
Szykują się duże emocje, zapraszamy na trybuny obiektu przy #W25! Wierzymy, że głośny doping poniesie czerwono-czarnych po kolejne, tak ważne punkty do ligowej tabeli!
 
Ceny biletów na mecz z Grupą Azoty Unia Tarnów:
- trybuna 60 zł
- normalny 40 zł
- ulgowy 30 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
- dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)
- rodzinny 2+1 – 70 zł (mężczyzna, kobieta, dziecko do lat 12)
- rodzinny 2+2 – 70 zł (mężczyzna, kobieta, dwójka dzieci do lat 12)
- inwalida (I grupa) – 5 zł (opiekun wchodzi z biletem ulgowym)
Dzieci do lat 3 wstęp wolny!
 
Sprzedaż biletów prowadzi sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Dąbrówki 23/1. Ponadto wejściówki nabyć można w sieci na http://bilety.startgniezno.com. W dniu meczu bilety dostępne będą w kasach przed stadionem, sklepie Manekin oraz w internecie.
Zapraszamy na trybuny!

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości