Powiat

Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Gnieźnieńskiego

16 lutego 2024, 13:26
Radni Rady Powiatu Gnieźnieńskiego wzięli udział sesji nadzwyczajnej. Konieczna była zmiana uchwały budżetowej Powiatu Gnieźnieńskiego, która dotyczyła głównie zabezpieczenia środków projektowych.

eSTeDe z muzycznymi zajęciami dla dzieci na ferie

14 lutego 2024, 13:14
Centrum Kultury eSTeDe w Gnieźnie postawiło w te ferie zimowe na kreatywność, którą zaraża najmłodszych. Jedną z takich propozycji są warsztaty muzyczne, a jako że śpiewanie to najprostsza z metod rozwijania różnych umiejętności, to na nie właśnie postawiono na początek.

Roztańczone Walentynki w eSTeDe.

13 lutego 2024, 15:14
Karnawał należy zakończyć z przytupem! W CK eSTeDe nie zabraknie dobrej zabawy podczas Roztańczonych Walentynek!

Ukończono budowę chodnika w Goślinowie.

13 lutego 2024, 15:04
Powiatowy Zarząd Dróg zakończył realizację projektu pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 2213P w m. Goślinowo ? budowa chodnika

Starostwo mocno stawia na budowę nowych parkingów

7 lutego 2024, 12:47
Starostwo Powiatowe w Gnieźnie rozpisało dwa przetargi na zagospodarowanie terenów przyległych do PCPR oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Założeniem obu inwestycji jest budowa nowych parkingów, które stanowią pewną strategię podejmowaną od niedawna przez Zarząd Powiatu.

Winda w SOSW nr 2 już czynna!

6 lutego 2024, 13:53
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Gnieźnie ma windę, o którą od lat w tym miejscu zabiegano. Radość z tej inwestycji jest ogromna, choć potrzeby pozostają niezaspokojone, bo budynek placówki wymaga podobnych rozwiązań w innych jego miejscach.

CK eSTeDe zaprasza na ferie zimowe

5 lutego 2024, 12:21
Centrum Kultury eSTeDe w Gnieźnie zaprasza na ferie zimowe. Warsztaty dla dzieci i dwa spektakle, to główne propozycje, które ośrodek zaproponuje. Dogodne są też pory dnia, w których je zorganizowano.

25-lecie istnienia Powiatowego Zarządu Dróg.

1 lutego 2024, 10:18
W Restauracji Hotelu Ibis w Gnieźnie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, upamiętniające 25-lecie istnienia Powiatowego Zarządu Dróg. Uroczystość zgromadziła liczne grono gości.

Tragedia pod Wrześnią.Syn zamordował ojca!

25 stycznia 2024, 20:37
Według nieoficjalnych informacji doszło do zabójstwa w rodzinie.

Flota pogotowia ratunkowego z nowszą karetką transportową

22 stycznia 2024, 14:45
Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie dostał karetkę transportową, która zastąpi we flocie pogotowia ratunkowego kolejny wysłużony samochód. Urząd Marszałkowski w Poznaniu przesunął ten pojazd z Konina do Gniezna i co najważniejsze, nasz szpital nie musiał za niego zapłacić ani jednej złotówki.


Fotoreportaże