Miejski Ośrodek Kultury

Rusza nabór wystawców na Jarmark św.Wojciecha

16 lutego 2023, 13:03
Nasze miasto w swojej tradycji ma wpisane tradycje Jarmarków ? jeden z nich ? Jarmark św. Wojciecha stał się już niemal kultowy!

Pieśni Maryjne w katedrze ? zapowiedź koncertu

6 lutego 2023, 13:24
Miejski Ośrodek Kultury i parafia archikatedralna w Gnieźnie zapraszają na koncert z pieśniami Maryjnymi pt. Improsonus Pro Mater. Improwizacje będą rozpisane na skrzypce, saksofon, fortepian i perkusję, a koncert zaplanowano na 12 lutego.

Pejzaż Wielkopolski ? wystawa malarstwa w MOK-u

10 stycznia 2023, 14:27
Ekspozycja Huberta Borysa to pierwsza w tym roku wystawa, którą zaprezentuje Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie. Malarz pokaże swoje prace, na którym uwiecznił piękno pejzażu Wielkopolski w jej różnych ujęciach.

MOK zaprasza do Fary na Koncert kolęd

28 grudnia 2022, 13:44
Zapraszamy do Fary na Koncert kolęd, w którym wystąpią formacje muzyczne Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie. We wnętrzu kościelnym muzyka wybrzmiewa zawsze wyjątkowo, dlatego polecamy wszystkim wziąć udział w tym wydarzeniu.

Kolędowali i robili ozdoby w Starym Ratuszu

20 grudnia 2022, 12:48
Święta Bożego Narodzenia to czas śpiewania i ozdób robionych własnoręcznie. Przypomniał o tym Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie, który zaprosił najmłodszych w niedzielę na rodzinne warsztaty z akcentami świątecznymi w roli głównej.

Św. Mikołaj z Laponii z wizytą w Gnieźnie

14 grudnia 2022, 12:41
Gniezno we wtorek po południu odwiedził prawdziwy św. Mikołaj z Laponii. Spotkał się z małymi dziećmi w Starym Ratuszu i rozdawał im prezenty. Miejski Ośrodek Kultury przy okazji zaprosił najmłodszych na krótkie przedstawienie.

Święty Mikołaj z Laponii zawitał do Gniezna. Przywitały go tłumy dzieci

13 grudnia 2022, 18:22
Dziś do Gniezna zawitał Święty Mikołaj prosto z Laponii.

MOK pokazał w Starym Ratuszu wystawę definiującą pandemię

9 grudnia 2022, 10:54
W Starym Ratuszu otwarto wystawę fotograficzną Sławomira Kuszczaka pt. Twórczość w czasie pandemii z Gniezna. Każda z plansz, które tworzą ekspozycję prowadzi obserwatora do jej sedna, czyli poprzez jej dualizm ma skłonić obserwatora do refleksji.

MOKołaje zaśpiewały przed Starym Ratuszem

7 grudnia 2022, 14:13
MOKołaje przybyły pod Stary Ratusz w Mikołajki, by pośpiewać i cieszyć się czasem nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Gniezno przed świętami z kolejnymi niespodziankami

6 grudnia 2022, 14:43
Miasto Gniezno z nowym pomysłem na okres przedświąteczny. Dziś zapowiedziano, że Pierwszą Stolicę Polski ma odwiedzić św. Mikołaj z Laponii, a także ogłoszono nowy konkurs na świąteczne udekorowanie w oknach naszych mieszkańców.