Miejski Ośrodek Kultury

Pejzaż Wielkopolski ? wystawa malarstwa w MOK-u

10 stycznia 2023, 14:27
Ekspozycja Huberta Borysa to pierwsza w tym roku wystawa, którą zaprezentuje Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie. Malarz pokaże swoje prace, na którym uwiecznił piękno pejzażu Wielkopolski w jej różnych ujęciach.

MOK zaprasza do Fary na Koncert kolęd

28 grudnia 2022, 13:44
Zapraszamy do Fary na Koncert kolęd, w którym wystąpią formacje muzyczne Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie. We wnętrzu kościelnym muzyka wybrzmiewa zawsze wyjątkowo, dlatego polecamy wszystkim wziąć udział w tym wydarzeniu.

Kolędowali i robili ozdoby w Starym Ratuszu

20 grudnia 2022, 12:48
Święta Bożego Narodzenia to czas śpiewania i ozdób robionych własnoręcznie. Przypomniał o tym Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie, który zaprosił najmłodszych w niedzielę na rodzinne warsztaty z akcentami świątecznymi w roli głównej.

Św. Mikołaj z Laponii z wizytą w Gnieźnie

14 grudnia 2022, 12:41
Gniezno we wtorek po południu odwiedził prawdziwy św. Mikołaj z Laponii. Spotkał się z małymi dziećmi w Starym Ratuszu i rozdawał im prezenty. Miejski Ośrodek Kultury przy okazji zaprosił najmłodszych na krótkie przedstawienie.

Święty Mikołaj z Laponii zawitał do Gniezna. Przywitały go tłumy dzieci

13 grudnia 2022, 18:22
Dziś do Gniezna zawitał Święty Mikołaj prosto z Laponii.

MOK pokazał w Starym Ratuszu wystawę definiującą pandemię

9 grudnia 2022, 10:54
W Starym Ratuszu otwarto wystawę fotograficzną Sławomira Kuszczaka pt. Twórczość w czasie pandemii z Gniezna. Każda z plansz, które tworzą ekspozycję prowadzi obserwatora do jej sedna, czyli poprzez jej dualizm ma skłonić obserwatora do refleksji.

MOKołaje zaśpiewały przed Starym Ratuszem

7 grudnia 2022, 14:13
MOKołaje przybyły pod Stary Ratusz w Mikołajki, by pośpiewać i cieszyć się czasem nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Gniezno przed świętami z kolejnymi niespodziankami

6 grudnia 2022, 14:43
Miasto Gniezno z nowym pomysłem na okres przedświąteczny. Dziś zapowiedziano, że Pierwszą Stolicę Polski ma odwiedzić św. Mikołaj z Laponii, a także ogłoszono nowy konkurs na świąteczne udekorowanie w oknach naszych mieszkańców.

Świąteczne rękodzieło w Starym Ratuszu

5 grudnia 2022, 14:34
Jarmark Bożonarodzeniowy w Gnieźnie to nie tylko stoiska handlowe czy urządzenia do zabawy, które można spotkać na deptaku i Rynku. My w niedzielne przedpołudnie na chwilę zajrzeliśmy do Starego Ratusza na zajęcia ze świątecznym rękodziełem dla naszych najmłodszych mieszkańców.

"Twórczość w czasie pandemii ? z Gniezna" - nowa wystawa

1 grudnia 2022, 13:42
Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie z kolejną niespodzianką dla miłośników fotografii. W czwartek, 8 grudnia o godz. 18.00 otwarta zostanie wystawa Sławomira Kuszczaka pt. Twórczość w czasie pandemii - z Gniezna.


Fotoreportaże