Wiadomości

Zarząd klubu podjął decyzję o zamrożeniu wypłat dla żużlowców za słabe wyniki

22 maja 2023, 21:25, źródło Start Gniezno fb
Dziś na profilu klubu gnieźnienskiego żużla pojawiła się informacja o podjęciu decyzji o wstrzymaniu wypłat dla zawodników.
Wyniki osiągane przez żużlowców Startu w sezonie 2023 pozostawiają jak na razie dużo do życzenia. 
Zespół w trzech meczach wyjazdowych wywalczył zaledwie jeden punkt (remis w Pile), co jest zdecydowanie zbyt mało biorąc pod uwagę cel postawiony przed drużyną zimą. Najskuteczniejszy zawodnik Startu – Sam Masters - legitymuje się średnią 1.952 i zajmuje  14 miejsce w zestawieniu 2. Ligi Żużlowej. W związku z tym zarząd klubu podjął decyzję o zamrożeniu wypłat dla żużlowców reprezentujących  barwy klubu w trwającym sezonie do czasu poprawy wyników drużyny, której celem niezmiennie jest awans do fazy play-off oraz walka o powrót na zaplecze PGE Ekstraligi.
 
Rozumiemy rozgoryczenie wśród kibiców oraz sponsorów naszego klubu. Przed nami spotkanie Start Gniezno - Texom Stal Rzeszów - w sobotę o 14:00 zmierzymy się z jednym z faworytów ligi. Wierzymy, że po dobrym występie przed własną publicznością w wygranym zdecydowanie spotkaniu z Kolejarzem Rawicz również i ten pojedynek cieszyć będzie się dużym zainteresowaniem ze strony fanów, a zawodnicy za doping odwdzięczą się dobrymi rezultatami na torze. 

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości