Miejski Ośrodek Kultury

Seniorzy zaprosili gnieźnian na spektakl muzyczny "Życie jest piękne"

17 listopada 2023, 11:42
Zespół Niespokojnych Nóg zaprosił gnieźnian w czwartkowy wieczór do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie na spektakl muzyczny "Życie jest piękne". Zespół tworzą członkowie Klubu Seniora "Radość".

Zostań Herosem Niepodległości !

26 października 2023, 12:36
Po raz szósty w ramach uroczystości realizujemy konkurs Zostań Herosem Niepodległości, do którego zapraszamy dzieci i młodzież z gnieźnieńskich przedszkoli i szkół podstawowych (publicznych i niepublicznych z terenu Miasta Gniezna).

Frajda, Granda, Bzik w MOK-u

25 października 2023, 13:02
W życiu, w którym są dzieci, rzeczą najważniejszą jest dobra zabawa. O tym właśnie mówił spektakl pt. Frajda, Granda, Bzik. Wystawiono go na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielne popołudnie.

"Najpiękniejsze Fotografie" Janusza Chlasty

26 września 2023, 13:51
W ramach festiwalu "Garaż Janusza Chlasty" w nowo otwartej galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie odbył się wernisaż wystawy "Najpiękniejsze Fotografie".

Stary MOK w nowej odsłonie. Otwarcie wyremontowanej siedziby

21 września 2023, 13:38
W czwartkowe południe oficjalnie otwarto odnowiony budynek Miejskiego Ośrodka Kultury. Obiekt zyskał nowe wnętrza, został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i ma stać się ponadlokalną jednostką kulturalną

Rusza nabór wystawców na Jarmark św.Wojciecha

16 lutego 2023, 13:03
Nasze miasto w swojej tradycji ma wpisane tradycje Jarmarków ? jeden z nich ? Jarmark św. Wojciecha stał się już niemal kultowy!

Pieśni Maryjne w katedrze ? zapowiedź koncertu

6 lutego 2023, 13:24
Miejski Ośrodek Kultury i parafia archikatedralna w Gnieźnie zapraszają na koncert z pieśniami Maryjnymi pt. Improsonus Pro Mater. Improwizacje będą rozpisane na skrzypce, saksofon, fortepian i perkusję, a koncert zaplanowano na 12 lutego.

Pejzaż Wielkopolski ? wystawa malarstwa w MOK-u

10 stycznia 2023, 14:27
Ekspozycja Huberta Borysa to pierwsza w tym roku wystawa, którą zaprezentuje Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie. Malarz pokaże swoje prace, na którym uwiecznił piękno pejzażu Wielkopolski w jej różnych ujęciach.

MOK zaprasza do Fary na Koncert kolęd

28 grudnia 2022, 13:44
Zapraszamy do Fary na Koncert kolęd, w którym wystąpią formacje muzyczne Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie. We wnętrzu kościelnym muzyka wybrzmiewa zawsze wyjątkowo, dlatego polecamy wszystkim wziąć udział w tym wydarzeniu.

Kolędowali i robili ozdoby w Starym Ratuszu

20 grudnia 2022, 12:48
Święta Bożego Narodzenia to czas śpiewania i ozdób robionych własnoręcznie. Przypomniał o tym Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie, który zaprosił najmłodszych w niedzielę na rodzinne warsztaty z akcentami świątecznymi w roli głównej.


Fotoreportaże