Miejski Ośrodek Kultury

W Wielki Czwartek na deptaku Wielka Gala Malowania Jaja

22 marca 2024, 14:55
W Wielki Czwartek w samo południe Miejski Ośrodek Kultury zaprasza gnieźnian na Wielką Galę Malowania Jaja. Oprócz pisanek, będą warsztaty plastyczne i dużo muzyki.

W MOK-u po raz drugi o meblach w spadku

19 marca 2024, 12:19
Meble w spadku to skarb, a nie kłopot i o tym po raz drugi będzie przekonywać gnieźnieński kolekcjoner antyków, Jerzy Kaźmierczak. Spotkanie w Starym Ratuszu za tydzień, w czwartek, 21 marca o godz. 18.00.

Odważne Kobiety "Opowiem Ci moją historię"

5 marca 2024, 14:21
Konferencja dedykowana dzielnym, niezależnym i wrażliwym kobietom, a także tym, które zmagały się lub nadal zmagają z różnymi formami przemocy, dyskryminacji lub niesprawiedliwości odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury. Była to już piąta jubileuszowa edycja konferencji.

Igła, nici, własny pomysł i do dzieła!

5 marca 2024, 12:17
W piątkowy wieczór, w Miejskim Ośrodku Kultury po raz drugi odbyły się warsztaty z haftowania. Uczestniczki pod okiem Iwony Piechockiej-Jóźwiak poznawały tajemnice haftu brazylijskiego.

Monika Kuszyńska wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury!

23 lutego 2024, 22:06
Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie serdecznie zaprasza na kolejny koncert, tym razem w Sali Widowiskowej MOK, 10 marca, o g. 17.00, wystąpi była wokalistka zespołu Varius Manx. Bilety w cenie 30 zł są już dostępne na platformie kupbilecik.

Tam, gdzie Twój głos na scenie MOK!

22 lutego 2024, 08:14
Tam, gdzie Twój głos to projekt muzyczny, który zrealizowany jest przy współpracy MOK z Fundacją Przestrzeń, mającej na swoim koncie już kilka podobnych projektów rozwijających młode talenty wokalne. W czwartek, 22 lutego, o g. 19.00 będzie można posłuchać efektów pracy grupy w Miejskim Ośrodku Kultury.

Dzień kota w ramach warsztatów malarskich dla dzieci.

20 lutego 2024, 12:12
Święta nietypowe na stałe wpisały się w nasze kalendarze - obok tradycyjnych takich jak "Dzień Kobiet" czy "Prima Aprilis" - pojawiły się także nowe - takie jak "Dzień Kota".

W Starym Ratuszu zaprezentowano unikatowy rocznik Gazety Gnieźnieńskiej Lech

19 lutego 2024, 12:54
Gnieźnieński oddział Archiwum państwowego w Poznaniu od niedawna jest w posiadaniu jednego z największych w Polsce zbiorów Gazety Gnieźnieńskiej Lech. Podczas wystawy otwartej w Starym Ratuszu, gnieźnianie mieli okazję zobaczyć w gablotach zachowane oryginały a także wysłuchać ciekawostek związanych z życiem przedwojennym w Gnieźnie.

Kasia Moś wystąpiła w Gnieźnie z okazji Walentynek

15 lutego 2024, 13:00
Miejski Ośrodek Kultury oraz Prezydent Miasta Gniezna zaprosili gnieźnian do auli szkoły Pomnik na Koncert Walentynkowy. Przed gnieźnieńską publicznością tym razem wystąpiła Kasia Moś.

MOK ogłasza nabór wystawców na Jarmark Świętego Wojciecha.

6 lutego 2024, 15:47
Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie ogłasza nabór wystawców na Jarmark Świętego Wojciecha.


Fotoreportaże