Łubowo

Konkurs "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna" w Łubowie

25 marca 2024, 14:47
Łubowo od lat ma swój konkurs na najładniejsze palmy wielkanocne. Ich prezentacja miała miejsce w gminnej bibliotece na tydzień przed świętami. Prace były oceniane w pięciu kategoriach.

Kolejna edycja odDycha w maju! Bieg ma nową ambasadorkę.

9 listopada 2023, 15:49
Organizatorzy Biegu Śladem Chrobrego i Ottona Łubowo odDYCHA, czyli wójt gminy Łubowo Andrzej Łozowski wraz z zastępcą Tomaszem Hartwichem, a także przedstawiciele samych zawodów spotkali się z zawodniczką karate Aleksandrą Politowicz w celu zaproponowania objęcia funkcji ambasadora II edycji biegu.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowego zakładu produkcyjnego w gminie Łubowo

16 października 2023, 12:52
Na terenie wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Fałkowie w gminie Łubowo powstanie nowy zakład produkcyjny. W poniedziałkowe przedpołudnie odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod tę inwestycję.

Zadbaj o swoje piękno! Klinika Urody Q10 zaprasza!

2 czerwca 2023, 21:25
Klinika Urody Q10 oferuje szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Odsłonięcie tablicy pamiątkowej por. Łukasza Kurowskiego

1 września 2022, 13:32
1 września to dzień, w którym we wszystkich szkołach w Polsce świętowano początek nowego roku szkolnego. W Szkole Podstawowej w Lednogórze uroczystość ta miała szczególną oprawę, bowiem odsłonięta została tablica pamiątkowa w hołdzie porucznikowi Łukaszowi Kurowskiemu, który zginął 15 lat temu podczas misji w Afganistanie.


Fotoreportaże