Wiadomości

Zderzenie rowerzysty z osobówką

8 maja 2026, 16:15
Do zdarzenia doszło 8 maja, około godziny 14. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na rondzie im. Gerarda Labudy (ul. Roosevelta/al. Reymonta) doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Toyota i rowerzysty, w wyniku czego kierujący jednośladem odniósł obrażenia ciała.
Pierwszej pomocy poszkodowanemu udzieliły przypadkowe osoby, które pojawiły się na miejscu zdarzenia.
 
Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego, mężczyzna trafił pod opiekę ratowników. Dokładne okoliczności zdarzenia ustala policja.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości