Wiadomości

Dwa lata współpracy w samorządzie. KO i Lewica podsumowują kadencję w Gnieźnie

7 maja 2026, 14:53
Mijają dwa lata od rozpoczęcia obecnej kadencji samorządowej w mieście i powiecie gnieźnieńskim. Przedstawiciele Lewicy oraz Koalicji Obywatelskiej podsumowali dotychczasową współpracę, wskazując najważniejsze inwestycje i działania zrealizowane od początku kadencji.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości