Dzięki wysiłkowi 2500 osób, Gniezno zajęło II miejsce w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Przez cały czerwiec wykręcili oni dla Gniezna 644.000 kilometrów. W piątek przed Starym Ratuszem odbyło się podsumowanie tegorocznej rywalizacji i wręczenie nagród tym, którzy pokonali najwięcej kilometrów.