Wiadomości

17-letni Rafał z Gniezna pilnie potrzebuje rehabilitacji! Potrzebna pomoc.

14 maja 2024, 17:30, mno
Pomóżmy Rafałowi, by diagnoza nie stała się wyrokiem na całe jego życie.

-Mój syn zmierza się z ciężka chorobą Padaczka lekooporna,Zespół Deoose,zaburzenie z spektrum autyzmu oraz wiele innych ma schorzeń co utrudniają mu funkcjonowanie na codzień. 

 
Każdy dzień to ciężka praca, by przystosować Rafała do otaczającego go świata i by stawał się coraz bardziej samodzielny. Trudności, które musi pokonywać, jest jednak wiele. Boję się co przyniesie przyszłość gdyż nie długo zostaniemy bez zajęć rehabilitacyjnych bo na NFZ są bardzo długie kolejki oczekiwania oraz jak i na wizyty do specjalistów Rafał nie może przerwać leczenia.
 
Rafał ma wiele schorzeń co utrudniają mu funkcjonowanie codzienne. Serce matki pęka, widząc ile przeszkód musi pokonać jej dziecko każdego dnia...Widzę jak czasem sfrustrowany i bezsilny czuje się Rafał zwłaszcza gdy po wykonanym małym kroczku naprzód znów przychodzi regres.Tak bardzo chciałabym synowi pomóc spełnić jego marzenia, żeby mógł wziaźć udział w turnusie terapeutycznym ale nasza zbiórka pierwsza stoi w miejscu nie udało nam się uzbierać na pierwszy turnus terapeutyczny całej kwoty na pokrycie kosztów.Rafał bardzo często wspomina o turnusie terapetycznym z łzami ze nie mogą jego marzenia się spełnić bo są to kosztowne zajęcia żebyśmy wszystko sami mogli pokryć gdyż ja nie mogę podjąć żadnej pracy.Mama Rafała. 
 
 
>>>>WPŁAĆ<<<<

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości