Wiadomości

O krok od tragedii. Ciężarówką jechał slalomem. Kierowca został zatrzymany.

5 lutego 2024, 14:36, źródło/Trzemeszno24.ifno
Screen z nagrania
Jak informuje portal trzemeszno24.info, wczoraj, około godziny 17:30, policjanci z Trzemeszna i Gniezna zostali powiadomieni o kierującym samochodem ciężarowym, stwarzającym zagrożenie na drodze krajowej nr 15.
 

Pojazd marki scania z naczepą jechał od Strzelna w kierunku Gniezna, zjeżdżając m.in. na przeciwległy pas ruchu. Świadkowie powiadomili służby.
 
 
 
Jak poinformowała trzemeszno24.info Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, 30-letni kierujący został zatrzymany przy osoby postronne na ulicy gnieźnieńskiej w Trzemesznie (przy markecie Netto). Mężczyznę poddano badaniu alkomatem, był trzeźwy.
 
„Funkcjonariusze zawieźli 30-latka na Szpitalny Oddział Ratunkowy, gdzie pobrano mu krew do badań na zawartość środków odurzających. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. W trakcie czynności okazało się, że pojazd miał zainstalowany tachograf, jednak nie rejestrował aktywności. Na podstawie nagrań i zeznań świadków ustalono, iż mężczyzna stworzył zagrożenia w ruchu drogowym. Postępowanie w tej sprawie prowadzą trzemeszeńscy policjanci” – mówi A. Osińska.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości