Wiadomości

25-lecie istnienia Powiatowego Zarządu Dróg.

1 lutego 2024, 10:18, Powiat Gniezno
W Restauracji Hotelu Ibis w Gnieźnie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, upamiętniające 25-lecie istnienia Powiatowego Zarządu Dróg. Uroczystość zgromadziła liczne grono gości.
Spotkanie rozpoczęło się pełnymi emocji przemówieniami, podczas których uczczono trud i poświęcenie wszystkich zaangażowanych w rozwój Powiatowego Zarządu Dróg. Dyrektor Stanisław Dolaciński wręczył okolicznościowe statuetki staroście powiatu Piotrowi Gruszczyńskiemu oraz członkowi zarządu Telesforowi Gościniakowi. Te symboliczne gesty miały wyrazić wdzięczność za ich nieustannie wysiłki w budowaniu i utrzymaniu lokalnej infrastruktury drogowej.
 
Wręczono również Medale Milenijne zasłużonym pracownikom PZD. Niektórzy z nich pełnią swoje funkcje od samego początku istnienia jednostki, co świadczy o ich oddaniu i zaangażowaniu. Te wyjątkowe odznaczenia to wyraz uznania dla trudnej i czasem niezauważanej codziennej pracy, która jednak odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu społeczeństwa.
 
Całe wydarzenie było także doskonałą okazją do wspólnego świętowania sukcesów i wspomnień z minionych lat. Atmosfera była pełna radości, a uczestnicy mieli okazję podzielić się swoimi wspomnieniami związanymi z rozwojem Powiatowego Zarządu Dróg.
 
W uroczystości wziął udział cały zarząd powiatu gnieźnieńskiego, co podkreśliło znaczenie i wsparcie dla działań PZD. To także okazja do zacieśnienia więzi i wspólnego patrzenia w przyszłość, mając na uwadze dalszy rozwój i rozbudowę lokalnej infrastruktury drogowej.
 
Jubileuszowe spotkanie w Gnieźnie było nie tylko momentem refleksji nad przeszłością, ale również inspiracją do kontynuowania pracy na rzecz lepszej, bezpieczniejszej i bardziej rozwiniętej sieci dróg w regionie gnieźnieńskim

Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości