Wiadomości

Trzemesznianka zawalczy w KSW! Ewelina Woźniak chce zdobyć mistrzowski pas.

13 listopada 2023, 10:00, źródło/foto MMA TOP NEWS
Organizacja KSW przy okazji sobotniej gali XTB KSW 88 w Radomiu ogłosiła angaż czołowej polskiej zawodniczki.
Jak informuje na Facebooku mma top news,
kontrakt z największą polską organizacją podpisała Ewelina Woźniak  (7:2), trzemesznianką, z którą negocjacje trwały już od dłuższego czasu. Nowy nabytek KSW pojawił się w studiu przy okazji gali w Radomiu, przy okazji informując w jakim celu trafia do KSW. Jest to oczywiście pas mistrzowski, który niewykluczone że już wkrótce pojawi się w federacji KSW.
 
Co ciekawe polska zawodniczka, która w przeszłości toczyła boje głównie za granicą dla takich organizacji jak : Brave Combat Federation, Oktagon MMA czy Ares Fight Championship, miała okazję walczyć z innymi zawodniczkami KSW : Anitą Bekus  i Marią Silvą , które tego dnia toczyły bój na radomskiej gali. Walka zakończyła się zwycięstwem Brazylijki, z którą Ewelina w przeszłości przegrała na gali francuskiej organizacji.
 
Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zawodniczka Przemysława Kosińskiego ogłosiła też datę swojego debiutu, który będzie miał miejsce już 20 stycznia na gali w Warszawie. Na ten moment nie wiadomo kto będzie Jej rywalką.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości