Wiadomości

Amelia Urban i Nicola Litwin wygrały Międzynarodowe Grand Prix!

22 stycznia 2023, 22:05, mn
W dniach 20-22.01 w Szczecinie odbyło się Międzynarodowe Grand Prix Skorpiona.W turnieju wzięło udział ponad 250 zawodniczek i zawodników z Polski, Czech, Ukrainy oraz Niemiec.
Gnieźnieńską Akademię Sportu reprezentowała czwórka pięściarzy. 
Dwie zdolne młodziczki Nicola Litwin i Amelia Urban oraz Alan Poczekaj i Marcin Sikora.
Mężczyźni po wyrównanych i bardzo dobrych pojedynkach musieli uznać pierwszego dnia wyższość swoich rywali.Były to ich debiuty więc ich występy zaliczam jako udane.
Nasze najmłodsze zawodniczki spisały się znakomicie.
Amelia Urban wygrała wysoko z zawodniczką z Paco Lublin a Nicola Litwin wygrała cały turniej tocząc dwie walki po jednej każdego dnia.
By wygrać pokonała zawodniczki z Lublina oraz Akdemi Boksu Jaworzno.
W następnych tygodniach oraz miesiącach czeka Nas mnóstwo startów.Zachęcamy do współpracy osoby/firmy chętne wesprzeć gnieźnienski Boks który stoi na poziomie na jakim nie stał od dokladnie 18 lat kiedy to Marcin Adamczak Sięgnął po tytuł Mistrza Polski.
Wspomniane wyżej zawodniczki mają duży potencjał. Przebywały już na zgrupowaniu Kadry Narodowej że starszymi zawodniczkami gdzie spisywały się bardzo dobrze i są pod lupą głównej Trenerki Kadry Młodziczek - Olimpijki z Tokio Karoliny KOSZEWSKIEJ.
Za chwilę dziewczyny wyjeżdżają na zgrupowanie Kadry Wielkopolski a na koniec lutego są zaproszone na zgrupowanie Kadry Narodowej.
W marcu czekają Nas dwa ważne turnieje.
Wszyscy wymieni zawodnicy są reprezentantami Akademi Sportu Gniezna oraz wychowankami od pierwszego kroku bokserskiego Trenera Jakuba Czaprowicza.

Fotoreportaż


1/5 Grand Prix

1/5 Grand Prix

2/5 Grand Prix

2/5 Grand Prix

3/5 Grand Prix

3/5 Grand Prix

4/5 Grand Prix

4/5 Grand Prix

5/5 Grand Prix

5/5 Grand Prix

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości