Wiadomości

Jubileusz Złotych Godów par z Gniezna

16 września 2022, 21:39
MOK
Dwadzieścia jeden par otrzymało wyróżnienia za długoletnie pożycie małżeńskie Uroczystość odbyła się w Hotelu Ibis, gdzie na pary czekał poczęstunek oraz program przygotowany przez Miejski Ośrodek Kultury.
Uroczystość odbyła się w Hotelu Ibis, gdzie na pary czekał poczęstunek oraz program przygotowany przez Miejski Ośrodek Kultury.
 
Obecny prezydent Tomasz Budasz jubilatom życzył dużo zdrowia i gratulował życiowego doświadczenia. 
 
Szmaragdowe gody (55 lat razem) obchodzili Bożena i Andrzej Chmielewscy. Złote gody obchodzili: Elżbieta i Bronisław Braciszewscy, Henryka i Zbigniew Dobrzyccy, Irena i Bronisław Firlej, Danuta i Ryszard Gędkowie, Bogumiła i Romuald Hładcy, Barbara i Andrzej Kaniasty, Urszula i Ryszard karasiewicze, Maria i Stanisław Kobielscy, Sabina i Kazimierz Kujawscy, Barbara i Mieczysław Łazinkowie, Maria i Edmund Lipczyńscy, Tomasz i Klara Przybylscy, Irena i Henryk Mazurowscy, Izabela i Jerzy Mielniccy, Maria i Ryszard Michałowscy, Maria i Jacek Młodzikowscy, Janina i Bronisław Młodzikowscy, Czesława i Wiesław Puławscy, Hanna i Jerzy Pućkowie, Zofia i Jerzy Roszakowie, Halina i Andrzej Sypniewscy.

Fotoreportaż


1/7 Złote Gody

1/7 Złote Gody

2/7 Złote Gody

2/7 Złote Gody

3/7 Złote Gody

3/7 Złote Gody

4/7 Złote Gody

4/7 Złote Gody

5/7 Złote Gody

5/7 Złote Gody

6/7 Złote Gody

6/7 Złote Gody

7/7 Złote Gody

7/7 Złote Gody

Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości