Piłkarze Miesza Gniezno rozegrali kolejny mecz w walce o awans do grona trzecioligowców. Tym razem biało - niebiescy na własnym boisku podejmowali ostatni zespół z tabeli ligowej jedenastkę Zefka Kobyla Góra . Po ubiegłotygodniowej porażce z Wartą Śrem 1: 4 w spotkaniu wyjazdowym, kibice byli pełni obaw o formę Gnieźnian. Jednak Mieszkowcy pokazali, że tydzień temu to była wpadka i pokonali wysoko gości z Kobylej Góry aż 7: 1.