Wiadomości

Potrącenie dziecka na ul.Wyszyńskiego

2 czerwca 2026, 08:13
Do zdarzenia doszło 2 czerwca, przed godziną 8 rano na przejściu dla pieszych na ul. Wyszyńskiego, przy skrzyżowaniu z ul. Jana Pawła II. W zdarzeniu uczestniczył samochód marki Hyundai oraz chłopiec.
Na miejsce zdarzenia przybył patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego, który zajął się poszkodowanym - do karetki udał się o własnych siłach.
Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywa się wahadłowo.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości