Wiadomości

Ruszyła “Karta Mieszkańca Miasta Gniezna”

1 czerwca 2026, 12:26
Od 1 czerwca można składać wnioski do programu “Karta Mieszkańca”. Jej posiadacze będą uprawnieni do szeregu zniżek. To także nowe możliwości dla firm, które zdecydują się przyłączyć do tej inicjatywy.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości