Wiadomości

Przez Amerykę Północną kultowym „Ogórkiem” – podróżnicze spotkanie w MOK-u

1 czerwca 2026, 12:06
W Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Świat na wyciągnięcie ręki”. Tym razem gośćmi byli Agnieszka i Bartek Wrzosek, twórcy projektu Calluna Trip, którzy podzielili się z mieszkańcami Gniezna historią swojej niezwykłej podróży przez Amerykę Północną. Podróżnicy przemierzyli tysiące kilometrów za kierownicą legendarnego Volkswagena T2, powszechnie znanego jako „Ogórek”.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości