Wiadomości

Zderzenie motocykla z osobówką na S5. Motocyklista trafił do szpitala

29 maja 2026, 20:04
Do zdarzenia doszło w piątek, 29 maja, po godzinie 19 na drodze ekspresowej S5 w kierunku węzła Gniezno Południe.
Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na jednym z odcinków trasy doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem odniósł obrażenia ciała i wymagał pomocy medycznej.
Na miejsce zadysponowano strażaków z JRG Gniezno oraz OSP Łubowo, a także zespół ratownictwa medycznego. Po dotarciu pierwszych zastępów ratownicy udzielili poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Następnie motocyklista został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i przetransportowany do szpitala.
Dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja. Na czas prowadzonych działań ratowniczych ruch na trasie S5 był zablokowany.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości