Wiadomości

Siłownia w GOSiR ponownie zarządzana przez ośrodek

29 maja 2026, 09:35
W Gnieźnieńskim Ośrodku Sportu i Rekreacji została otwarta nowa siłownia. Obiekt został wyremontowany, sprzęt odnowiony i uzupełniony. Siłownia dostosowana jest do wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości