Siłownia w GOSiR ponownie zarządzana przez ośrodek
29 maja 2026,
09:35
W Gnieźnieńskim Ośrodku Sportu i Rekreacji została otwarta nowa siłownia. Obiekt został wyremontowany, sprzęt odnowiony i uzupełniony. Siłownia dostosowana jest do wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.