Dziś przed godziną 13:00 na ul. Lema doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce skierowano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji z wydziału ruchu drogowego.
Służby zabezpieczyły miejsce zdarzenia i prowadziły działania.
W wyniku zdarzenia jedna osoba poszkodowana trafiła pod opiekę medyków.
Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze drogówki.