Wiadomości

W Caritas otwarto Klub Malucha

1 października 2025, 10:31
Od 1 października rozpoczął działalność Klub Malucha "Orlęta" prowadzony przez Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Dzień wcześniej po mszy świętej inauguracyjnej nastąpiło uroczyste poświęcenie i otwarcie placówki.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości