Awanse dla nauczycieli z miejskich placówek oświatowych
1 września 2025,
13:09
Nauczyciele z miejskich placówek oświatowych odebrali awanse zawodowe z rąk prezydenta Miasta Gniezna. Uroczystość była okazją do gratulacji i życzeń owocnej pracy edukacyjnej z młodym pokoleniem.