Wiadomości

Awanse dla nauczycieli z miejskich placówek oświatowych

1 września 2025, 13:09
Nauczyciele z miejskich placówek oświatowych odebrali awanse zawodowe z rąk prezydenta Miasta Gniezna. Uroczystość była okazją do gratulacji i życzeń owocnej pracy edukacyjnej z młodym pokoleniem.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości