Od 2 września rozpoczyna się kolejny etap rozbudowy ul. Wierzbiczany w Gnieźnie. W związku z tym zamknięty zostanie odcinek drogi od skrzyżowania z ul. Małą i Wschodnią aż do ul. Mazowieckiej.
Od wtorku kierowcy będą mogli dojechać jedynie do skrzyżowania z ul. Małą i Wschodnią, gdzie przewidziano możliwość skrętu zarówno w prawo, jak i w lewo.
Analogiczne rozwiązanie zostanie zastosowane od strony ul. Mazowieckiej - ruch będzie kierowany na pozostałe ulice poprzez skręt w prawo lub w lewo.
Utrudnienia potrwają przez kilka tygodni i wynikają z prowadzenia głębokich prac ziemnych, niezbędnych do realizacji inwestycji.