Wiadomości

Hokeistki ze złotymi medalami Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski

29 lipca 2025, 11:30
Zawodniczki naszej hokejowej reprezentacji zostały odznaczone złotymi medalami Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski. Wyróżnienia zostały przyznane w dowód uznania za zdobycie przez nasze panie halowych mistrzostw świata w hokeju na trawie. Uroczystość na ich cześć zorganizowano w Starym Ratuszu w Gnieźnie, na inaugurację turnieju drugiej dywizji, który od niedzieli jest rozgrywany w naszym mieście.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości