Zawodniczki naszej hokejowej reprezentacji zostały odznaczone złotymi medalami Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski. Wyróżnienia zostały przyznane w dowód uznania za zdobycie przez nasze panie halowych mistrzostw świata w hokeju na trawie. Uroczystość na ich cześć zorganizowano w Starym Ratuszu w Gnieźnie, na inaugurację turnieju drugiej dywizji, który od niedzieli jest rozgrywany w naszym mieście.