Wiadomości

Stracili wszystko w pożarze. Potrzebna pomoc dla pogorzelców z Piekar.

10 czerwca 2024, 23:02
Dom Państwa Danuty i Macieja oraz ich dwójki dzieci stanął w płomieniach 9 czerwca 2024 roku w godzinach porannych.
Cała więźba dachowa wraz z poszyciem, zostały doszczętnie zniszczone, a dół domu zalany. Aktualnie, budynek nie nadaje się do użytku. Ogrom zniszczeń jest przytłaczający...
 
WPŁAĆ 
 
Odbudowa dachu, osuszenie dołu, zabezpieczenie tego co pozostało, to obecnie priorytet, wymaga on natychmiastowej interwencji, z racji zmiennych warunków pogodowych.
 
 
Dom nie nadaje się do zamieszkania, w wyniku tragicznego pożaru został doszczętnie zniszczony. Stracili wszystko - dach nad głową, osobiste rzeczy, meble i sprzęty domowe. Dla rodziny oznacza to nie tylko utratę dobytku, ale również poczucia bezpieczeństwa i stabilności.
 
 
-Prosimy wszystkich o jakiekolwiek wsparcie w tej tragedii. Całkowita kwota zostanie przekazana na pomoc w częściowym pokryciu kosztów remontu., nawet najmniejsza wpłata, będzie dla Danuty i Macieja oraz ich dzieci ogromnym wsparciem i dowodem na to, że w trudnych chwilach mogą liczyć na pomoc innych ludzi. Zwłaszcza, iż niejednokrotnie z pełnym zaangażowaniem okazywali dobroć i serce innym, jeszcze niedawno wspierając pogorzelców z sąsiedniej gminy. Dzieląc ich zmartwienia nie przypuszczali, że ich również spotka tatka tragedia. Wspólnie możemy pomóc im odbudować to, co stracili i przywrócić wiarę w lepsze jutro.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości