Wiadomości

Pożar przy ul.Żeromskiego. Jedna osoba została poszkodowana.

5 czerwca 2024, 17:34
Około godziny 17: 00 do służb wpłynęło zgłoszenie o pożarze garażu przy budynku mieszkalnym na ulicy Żeromskiego w Gnieźnie.
Do akcji zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej,które po przybyciu na miejscu zostały rozwinięty pożar, w środku znajdował się również pojazd.
W wyniku pożaru jedna osoba została poszkodowana-mężczyzna w wieku około 30 lat. Został on przetransportowany na plac przy ul.Kostrzewskiego, gdzie lądował wezwany helikopter LPR.
 
zaktualizowano:06.06 23.30
 
W godzinach południowych na naszą skrzynkę otrzymaliśmy informację, że poszkodowany mężczyzna w pożarze na os.Konikowo zmarł w szpitalu. W celu weryfikacji wiadomości skierowaliśmy zapytanie do KPP Gniezno:
 
Potwierdzono nam (również inny portal został tak samo poinformowany), że mężczyzna zmarł.
 
Po pojawieniu się naszego artykułu, wpłynęło mnóstwo informacji, że poszkodowany nadal przebywa w szpitalu i walczy o życie. 
 
W związku z zaistniałą sytuacją wystosowaliśmy kolejne zapytania do KPP Gniezno z prośbą o odpowiedź na zaistnialą sytuację , która wprowadziła nas, jednocześnie wprowadzając w błąd osoby czytające artykuł.
 
O godzinie 22:29, dotarła zwrotna wiadomość z KPP Gniezno, że poszkodowany cały czas walczy o życie w poznańskiej lecznicy.
 
 
Za wprowadzenie w błąd i zaistniałą sytuację przepraszamy.
 
 
 

Fotoreportaż


1/8 Pożar

1/8 Pożar

2/8 Pożar

2/8 Pożar

3/8 Pożar

3/8 Pożar

4/8 Pożar

4/8 Pożar

5/8 Pożar

5/8 Pożar

6/8 Pożar

6/8 Pożar

7/8 Pożar

7/8 Pożar

8/8 Pożar

8/8 Pożar

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości