Wiadomości

Urodziła się w Gnieźnie i podbija świat! Sara Jóźwiak mistrzynią z czarnym pasem Jiu Jitsu.

14 maja 2024, 11:58, mno
Sara Jóźwiak pierwsza kobietą w Europie i drugą na świecie, mistrzynią z czarnym pasem Jiu Jitsu brazylijskiego w Cavalcanti Jiu Jitsu Association
W niedzielę 12 maja 2024 poczas seminarium z okazji 12 lecia istnienia Federacji sztuk i sportów walki "Panteon Mistrzów Poland" pod opieką mistrza Ricardo Cavalcanti.
Odbyło się seminarium brazylijskiego jiu jitsu w Tarnowie Podgórnym zorganizowane przez klub Osada Jiu Jitsu i Judo oraz shihana Pawła Jóźwiak.
Udział wzięło około 200 sympatyków jiu jitsu zarówno dzieci i młodzieży oraz dorosłych.
 
Podczas seminarium córka trenera Pawła Sara Jóźwiak otrzymała promocję na czarny pas brazylijskiego jiu jitsu,tym samym jest pierwsza w Europie kobieta ze stopniem mistrzowskim oraz druga na świecie w Cavalcanti Jiu Jitsu International Association.
Trener Paweł jako mający 35 lat doświadczenia w szkoleniu cywili, sportowców, służb mundurowych przekazuje sztafetę pokoleniową w nauczaniu swojej córce więc zapowiada się piękna rodzinna historia Sportów walki.
Sara Jóźwiak trenowała od 13 roku życia i po 12 latach intensywnych treningów i startów w Jiu Jitsu i MMA otrzymała stopień mistrzowski od legendarnego Ricardo Cavalcanti.
Sara zdobywała wielokrotnie tytuły mistrza Polski,Mistrza Europy oraz dwukrotnie tytuł Mistrza Świata w Jiu Jitsu Ne waza.
Jesteśmy dumni z tak dzielnie i odważnej kobiety,jaka jest Sara.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości