Wiadomości

Dachowanie w Łabiszynku.Kierowca uciekł z miejsca.

19 lutego 2024, 12:21, Foto OSP Modliszewo
Do zdarzenia doszło 18 lutego, około godziny 20. Służby zostały skierowane na drogę prowadzącą z Gniezna do Modliszewka.

Na miejsce skierowano OSP Modliszewo i JRG Gniezno. Po dojechaniu pierwszego zastępu zastano rozbity pojazd marki Citroen, jednak nikogo w środku nie było. 

 
Na miejscu prowadzono działania poszukiwawcze w celu ewentualnego stwierdzenia, czy ktoś poszkodowany nie znajduje się w pobliżu pojazdu.
 
– Kierujący samochodem marki Citroen, z nieustalonych przyczyn na łuku drogi zjechał na lewe pobocze, a następnie do przydrożnego rowu, doprowadzając do przewrócenia pojazdu na bok. Po tym kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia – przekazała gniezno24.com asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno. Policjanci ustalili właściciela auta, ale nie znaleziono go na miejscu zamieszkania.
 
Po oględzinach pojazdu auto zostało zabezpieczono na parkingu depozytowym. Postępowanie w sprawie, w tym także ustalenie tego, kto kierował pojazdem w momencie zdarzenia, prowadzi KPP Gniezno.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości