Wiadomości

Najpierw udar, teraz pożar zabrał wszystko. Potrzebna pomoc dla Pani Róży z Gniezna.

16 listopada 2023, 15:16, strona zbiorki
Ten rok bardzo doświadczył 73-letnią panią Różę. W kwietniu doznała udaru mózgu, a 1 listopada pożar zniszczył jej mieszkanie! Rodzina prosi o pomoc.
-"Babcia w wyniku udaru cierpi na lekki niedowład prawej strony. Porusza się sama, ale potrzebuje pomocy rehabilitantki, żeby pracować nad sprawnością. Od czasu udaru ma problem z widzeniem na prawe oko. 
 
Oprócz tego u babci wykryto tętniaka. Niedługo czeka ją konsultacja neurologiczna, czy potrzebna będzie operacja. Cierpi też na zwyrodnienia reumatologiczne, ma zanik stawów w stopach… Choruje również na cukrzycę typu 2, przyjmuje leki.
 
 
1 listopada 2023 doszło do nieszczęśliwego wypadku, podczas którego babcia straciła cały dorobek życia! Nie wiadomo, dlaczego wybuchł pożar. Babcia pamięta tylko goniący ją ogień i ludzi, którzy pomogli się jej wydostać. Pożar strawił znaczną część mieszkania, pozbawiając ją dachu nad głową. 
 
Rzeczoznawca wstępnie oszacował straty na kwotę 100 tysięcy złotych. Obecnie nie zapadła ostateczna decyzja o tym, czy babcia będzie mogła wrócić do tego lokalu. Jest on własnością miasta. Możliwe, że zostanie przyznane jej mieszkanie socjalne, które będzie trzeba wyremontować. 
 
 
"Myślałam, że mam wszystko, a teraz okazało się, że nie mam nic" - to słowa babci, gdy dotarło do niej, co się wydarzyło. 
 
W imieniu naszej rodziny bardzo proszę o pomoc! Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą kwotę. Wierzę, że razem uda nam się odmienić los mojej babci!
 
 
WPŁAĆTUTAJ

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości