Wiadomości

Sensacyjna promocja na odzież -50%! Dla dorosłych i dzieci! sprawdź gdzie!

28 września 2023, 12:12
Wszystko, co jest dobre, trzeba wykorzystać! I MIKO doskonale o tym wie. Dlatego też zaprasza Was na niesamowitą promocję na odzież -50% od ceny regularnej dla dorosłych i dzieci!
Jeśli szukacie idealnej okazji na zakup nowej odzieży dla siebie lub swoich dzieci, to nie możecie przegapić tego wyjątkowego weekendu. 22 i 23 września to daty, które musicie zanotować w swoim kalendarzu pod nazwą PROMOCJA W MIKO!
 
 
Nie ma znaczenia, czy szukacie eleganckiej sukienki, wygodnych jeansów czy ubrań dla najmłodszych. W MIKO znajdziecie wszystko w niewiarygodnie niskich cenach. To jest naprawdę coś, czego nie chcecie przegapić! A w ten weekend jeszcze taniej odzież z kosza -50% od regularnej ceny!
 
 
Nie traćcie tej szansy - odwiedźcie MIKO w ten weekend i cieszcie się zakupami w niesamowitych cenach. Z pewnością znajdziecie coś, co spełni Wasze oczekiwania. Warto być gotowym na ten wyjątkowy dzień zakupów!
 
 
MIKO 
 
29 i 30 WRZEŚNIA (wyprzedaże odbywają co tydzień tylko w weekendy)
 
PT: 12-19 | SOB: 10-17
 
 
GNIEZNO ul. Wrzesińska 44
 
KŁECKO ul. Dworcowa 30
 
ŻNIN ul. Składowa 4
 
WĄGROWIEC ul. Pocztowa 13
 
 
MIKO to twój najlepszy przyjaciel w zakupach! Ten niecodzienny sklep oferuje ogromny wybór produktów, w tym artykuły szkolne, zabawki, wyposażenie domu i ogrodu, narzędzia warsztatowe, AGD, akcesoria sportowe, oświetlenie, dekoracje, wyposażenie kuchni, odzież, obuwie i wiele więcej. Są znani z niskich cen i regularnych promocji, które pozwalają klientom oszczędzać na codziennych zakupach. MIKO to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czego potrzebuje.
 
 
promocja na odzież z kosza dotyczy odzieży w cenie regularnej 7 zł/szt

Fotoreportaż


1/1 Miko

1/1 Miko

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości