Wiadomości

Urzędnicy będą roznosić zawiadomienia.

2 grudnia 2022, 09:26, UM
Urzędnicy Miejscy zapukają do drzwi mieszkańców Gniezna. Do końca roku potrwa roznoszenie zawiadomień o zmianie opłat za wywóz odpadów. Odebranie zawiadomienia należy podpisać. Od początku 2023 roku zmienią się w Gnieźnie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Informacja o nowych stawkach musi dotrzeć do właścicieli nieruchomości w postaci zawiadomienia. Roznoszenie zawiadomień zostało zlecone pracownikom Urzędu Miejskiego w Gnieźnie. Aby zawiadomienie było uznane za doręczone, odbiór musi zostać potwierdzony podpisem.
Od początku 2023 roku zmienią się w Gnieźnie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Informacja o nowych stawkach musi dotrzeć do właścicieli nieruchomości w postaci zawiadomienia. Roznoszenie zawiadomień zostało zlecone pracownikom Urzędu Miejskiego w Gnieźnie. Aby zawiadomienie było uznane za doręczone, odbiór musi zostać potwierdzony podpisem.
 
Urzędnicy wyposażeni w identyfikatory roznoszą takie zawiadomienia do właścicieli nieruchomości na terenie całego Gniezna. Co ważne: urzędnicy nie pobierają żadnych opłat.

Podziel się

Komentarze

Zobacz także


Pozostałe wiadomości